O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym Zespołem Pasjonatów i Kreatywnych Twórców. Grupą osób, które łączy wielki zapał poznawania świata w pozytywny sposób.

Gdy spojrzymy na nasze osiągnięcia w postaci dyplomów, certyfikatów i tytułów możemy powiedzieć, że posiadamy dużo wiedzy, doświadczenia, ale ciagle chcemy uczyć się czegoś nowego. Cenimy sobie możliwość ciągłego doskonalenia, które również odbywa się podczas naszej współpracy. Nieustające konsultacje, rozmowy, propozycje to dla nas możliwość wymiany pomysłów i nauki w naszym zespole. Tak, właśnie jesteśmy zgranym Zespołem!
Razem mierzymy jakieś 17 metrów (to o 40 mniej niż najwyższa w powiecie płońskim wieża kościelna znajdująca się w Baboszewie) - ale nasza "wielkość" nie mierzy się w metrach, ale w umiejętności współdziałania i odwadze podejmowania wyzwań.

Chociaż idea Objazdowego Warsztatu Kreatywnego narodziła się w okolicach Płońska, to wśród naszego Zespołu oraz pośród naszych współpracowników spotkacie osoby z Krakowa, Warszawy, Puław a także spoza granic kraju. 
W myśl zasady "myśl globalnie, działaj lokalnie", staramy się łączyć kreatywne pasje i pracując także zdalnie realizować wspólne projekty (i chociaż formalnie działamy dopiero od 2018 roku, docierając z naszymi kursami zwłaszcza do małych miejscowości, zdołaliśmy uzyskać dofinansowania UE i NIW a trenowana przez nas Młodzież z STO Raciąż w międzynarodowym konkursie kreatywności Odyseja Umysłu została 8 marca 2020 roku laureatem nagrody Omera i awansowała do Finałów Krajowych).

Objazdowy Warsztat Kreatywny to nie tylko kursy, ale to przede wszystkim przestrzeń, aby spotkać ludzi z pasją, tych, którzy będą chcieli się nią podzielić, ale też tych, których trzeba ostrożnie zachęcić do wyjścia z "szafy" czy "szuflady". To również okazja, aby zaprezentować swoje "dzieła", a czasem także je sprzedać. Za każdym wytworzonym u nas przedmiotem i za każdym zorganizowanym kursem stoi jedyny w swoim rodzaju człowiek.

Dlatego zapraszamy, poznajcie nasze sylwetki i nasze pasje:


Karina Godlewska-Sobótka
nauczyciel, trener, animator

*****

Anna Komorowska
nauczyciel, pedagog, trener kreatywności

*****

Kinga Krzyś
malarka, youtuberka, instruktorka malarstwaZapraszamy, poznajcie nasz Objazdowy Warsztat Kreatywny , w którym szydełkujemy, witrażujemy, malujemy, lepimy, ćwiczymy pamięć z seniorami, trenujemy z młodzieżą występy teatralne - i kompletnie nie mamy czasu na aktualizowanie stron www ;). Bo oprócz tego prowadzimy też zajęcia dla dzieci w ramach Akademia Bystrzak Płońsk - czyli budujemy i programujemy roboty, spełniamy się kulinarnie oraz prowadzimy podróżnicze kursy rozwoju intelektu, organizujemy półkolonie, zimowiska, wycieczki i plenery.

Zaufali nam:

STO Raciąż
Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji Raciąż
Osiedlowy Klub Plastuś Spółdzielni Mieszkaniowej w Płońsku
Szkoła TWP Ciechanów
Gminna Biblioteka Publiczna w Sochocinie
Lokalna Grupa Działania - Przyjazne Mazowsze
Szkoła Montessori im Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie,
Uniwersytet III wieku Akademii Chrześcijańskiej w Warszawie